Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Sağlıklı Yaşam / Teknoloji Pano Dokümanları yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

E-posta

E-posta ile paylaş
09 Ekim 2016

Sağlıklı Yaşam / Teknoloji Pano Dokümanları

Kategori: Belgeler

rehberlik panosu örnek metinlerRehberlik panolarını düzenlerken, panolardaki görsellerin üzerine açtığımız düşünce baloncukları içerisinde neler yazabileceğimizle ilgili örnek metinler hakkında istekler gelmişti. Daha önce şirinler çalışmamızda kullanmak üzere temizlik, sağlıklı yaşam, sigaranın zararları ve teknoloji bağımlılığı gibi konularda eğitici ve bilgilendirici metinler hazırlamıştık. Konular farklılaştırılabilir, rehberlik çalışma planınıza uyarlanabilir veya iletiler zenginleştirilebilir.

Aşağıda sizlerle paylaştığımız düşünce baloncuklarındaki metinler belirli gün ve haftalara göre özelleştirilebilir ve yalnızca örnek olması amacıyla sunulmuştur. Sizler de paylaşmak istediğiniz örnek metinleri bizlere gönderirseniz, bu sayfadan tüm meslektaşlarımıza ulaştırabiliriz.

sağlıklı yaşam
Sağlıklı Yaşam
temizlik
Temizlik
beslenme
Beslenme
sigaranın zararları
Sigaranın Zararları

teknoloji bağımlılığı

Teknoloji Bağımlılığı

Geleceğimizin ışığı çocuklarımız ve gençlerimiz için yaptığınız tüm rehberlik çalışmalarında başarılar dilerim.

Neslihan KUTLU


Geri Dön: Sağlıklı Yaşam / Teknoloji Pano Dokümanları