Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Rehberlik Servisi Tanıtım Panosu Hazırlama yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
25 Eylül 2016

Rehberlik Servisi Tanıtım Panosu Hazırlama

Kategori: Belgeler

rehberlik tanıtım panosu örneği

Rehberlik servisini tanıtma yolları nelerdir, rehberlik servisi pano konuları neler olabilir, rehberlik servisi tanıtımı pano dokümanları nelerdir, kısacası rehberlik servisini tanıtma yollarından birkaçına bu yazımızda değineceğiz.

Atandığınız okulda ilk defa rehberlik servisi kurulacak yani o okulun rehberlik anlayışını siz oluşturacaksanız neler yapabileceğinizi araştırıyor olabilirsiniz. Öncelikle rehberlik servisi için bir oda ve gerekli araç gereçlerin temininin sağlanması konusunda idareyle iletişim halinde olmalısınız. Rehberlik servisi panoları duyuruların asılması, o ay öğrencilerle yapılan çalışmalara dair bilgilendirme yazılarının paylaşılması açsısından çok önemlidir. Rehberlik servisini oluşturmaya başladıktan sonra panoların hazırlanmasına geçebilirsiniz.

İlk olarak bu panolara da yine rehberlik servisini tanıtıcı bilgiler hazırlayabilirsiniz. Örneğin; rehberlik nedir, rehberlik ne değildir, hangi konularda psikolojik danışmana ve rehber öğretmene başvurulabilir gibi tanıtım yazıları oluşturulabilir. Aşağıda rehberlik tanıtım panosunda kullanabileceğiniz örnekler gösterilmiştir. Görsellerin üzerine dokunarak daha yakından bakabilirsiniz.

rehberlik panosu örneği

rehberlik panosu

rehberlik pano örneği

rehberlik panosu nasıl hazırlanır

Sponsorlu Bağlantılar

rehberlik panosu hazırlama

şirinler rehberlik panosu

rehberlik panosu metinleri

rehberlik pano belgeleri

rehberlik pano çıktıları

Rehberlik servisini tanıtıcı panoları sizlere fikir olması açısından paylaşıyoruz. Eğer sizler de okullarınızda hazırladığınız panoların görsellerini veya orijinal fikirlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz çok mutlu oluruz.

Neslihan KUTLU


Geri Dön: Rehberlik Servisi Tanıtım Panosu Hazırlama